444 04 07

ÇÖZÜM AİLESİNİN AVANTAJLARI

Birikim

Çözüm, Yeni Eğitim Projesi’nin kurgulanmasından uygulanmasına kadar her aşamada aktif rol aldı. Bu durum benzersiz bir bilgi birikimi anlamı taşıyor. Bu süreçte Çözüm’ün birikimden koşulsuz yararlanabilirsiniz.

 

Yönetim

Maliyet-fiyat hesaplamasından piyasa analizlerine, sözleşmelerin hazırlanmasından personel istihdamına kadar her alanda hazır yönetim araçları ve danışmanlık desteği sizi başarıya taşıyacak.

 

Maliyet

Güçlü Çözüm Eğitim Kurumları imajı, başta iletişim ve reklam maliyetleri olmak üzere know how gelişiminden işletimine kadar tüm maliyetlerde düşüş sağlayacaktır. Bu sayede Çözüm Eğitim Kurumları maliyet ve rekabet üstünlüğü kazanacaktır.

 

Marka

Oldukça pahalı bir yatırım olan marka yatırımını tek başına bir kurumun karşılaması oldukça güçtür. Çözüm Eğitim Kurumları’nın bir ferdi olmak, size güçlü bir markanın parçası olma avantajını sağlar.

 

Rekabet

Öncelikle bilmek gerekir ki MEB’in yeni konsepti olan Özel Öğretim Kursu ve Etüt Eğitim Merkezleri konusunda diğer yatırımcılar tam bir bilgi sahibi değildir. Teveccüh olarak nasıl bir tepki gösterecekleri henüz tam anlaşılabilmiş değildir. Özellikle tam bu noktada zaten böyle güven tesis edilmemiş bir alanda bir de yerel bir isimle piyasaya çıkmak, riskleri daha da artıracaktır.

Bunun yerine kurumların bilinen ve güvenilen bir isimle piyasaya çıkmaları o markaya olan güvenle yapılan işe duyulan güveni artıracaktır.

 

Know-How

Dershanecilik ile Özel Öğretim Kurusu ve Etüt Eğitim Merkezleri, birbirine yakın gözükmekle beraber içinde oldukça farklılıklar gösteren alanlardır. Kurumunuzun ihtiyaç duyacağı her türlü bilgi ve danışmanlık hizmetine sorunsuz ulaşım imkanı, Çözüm Eğitim Kurumları’nda.

 

Ar-Ge

Çözüm Eğitim Kurumları, tek başına bir kurumun karşılamakta zorluk yaşayacağı Ar-Ge yatırımlarını sürekli gelişim ilkesiyle yaparak kurumunuzun geleceği kucaklamasını sağlayacaktır.

Haberler

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den

2018 YKS sonuçlarına EA Puan türünde…

"Gelişim ve Kalite" Toplantısı Gerçekleşti

Çözüm Özel Öğretim Kursları ve Çözüm…

Facebook

 

İletişim

Alınteri Bulvarı No: 27 Ostim Yenimahalle / Ankara

info@cozumokullari.com

444 0 407