444 04 07

Çözüm, dijital teknolojilerden en üst seviyede faydalanır

K12 ÇÖZÜMNET

Deneme Sınavı: Sınav sonuçlarının tamamına, grafiksel inceleme ve karşılaştırma imkanı sunar

Ders Programı: Öğrencimizin haftalık ders programını buradan takip edebilirsiniz.

Devamsızlık: Öğrencimizin girmediği dersleri gün gün, saat saat görebilirsiniz.

İletişim: Sizlere gönderilen mesajların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Ödevler: Öğrencimize, tarafımızdan verilen ödevlerin veriliş ve kontrol tarihleriyle yapılıp-yapılamama durumunu buradan kontrol edebilirsiniz.

Cepte K12: Cep telefonunuza indireceğiniz ASİSTO uygulamasıyla, öğrenci ile ilgili bütün bilgilere cep telefonunuzdan ulaşabilirsiniz.

Açık Anlaşılır Sınav Analizi: K12'ye giren her veli veya öğrenci sınav sonuçlarını tablolardan, sınavdaki netlerini ve puan durumunu görebilmektedir.

Etkili Kontrol: K12 ile veliler istedikleri an öğrencilerin ödevlerini, devamsızlıklarını, sınav sonuçlarını anında kontrol edebilirler.

Herkese Her İhtiyaca Göre K12: İdareci, öğretmen/öğrenci istediğinde K12'ye kendi şifresi ile girip kendi alanlarıyla ilgili önemli bilgilere ulaşabilmektedir.

Yenilikçi K12: K12, Milli Eğitim'deki yenilikleri anında uygulamaktadır.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.K12 ile ilgili merak ettiklerinizi anında email yoluyla soru-cevap şeklinde öğrenebilirsiniz.

 

BİLGİ BENİM

Hazırlanan eğitim portalı ile öğrenciler derslerini etkileşimli olarak işlemekte, tüm içeriklerden bireysel olarak da faydalanabilmektedir. Öğretmenler portal içerisinde bulunan ödev, ders ve sınavlarını kendi belirledikleri zaman aralıklarında öğrencilere uygulayabilirler.

Ayrıca öğretmenler başka hiçbir materyale gerek duymaksızın dersleri Akıllı Tahta Ders İçerikleri ile işleyebilir, veliler ve kurum yöneticileri öğrencilerin portalda yaptıkları tüm faaliyetleri takip edebilirler.

Haberler

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den

2018 YKS sonuçlarına EA Puan türünde…

"Gelişim ve Kalite" Toplantısı Gerçekleşti

Çözüm Özel Öğretim Kursları ve Çözüm…

Facebook

 

İletişim

Alınteri Bulvarı No: 27 Ostim Yenimahalle / Ankara

info@cozumokullari.com

444 0 407