444 04 07

05
Temmuz 2018

"Gelişim ve Kalite" Toplantısı Gerçekleşti

Çözüm Özel Öğretim Kursları ve Çözüm Kişisel Gelişim Kursları Ankara Büyük Anadolu Otel'de gerçekleşen "Gelişim ve Kalite" toplantısında biraraya geldi. Çözüm Satış Müdürü Cüneyt İnci'nin sunumunu yaptı toplantının açılış konuşmasını Çözüm Kurslar Koordinatör Müdürü Ahmet Kadir Aktacir yaptı.

Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk konuşmasında değişen sınav sistemlerinin sektör üzerindeki etkisine değinerek "Sınav olduğu sürece kurslara ihtiyaç devam edecektir. Kurallı ve meşru zeminde bu işe devam edeceğiz" dedi.

Çözüm Akademik Kurul Başkanı Servet Özdemir ise konuşmasında kalite vurgusu yaptı. Özdemir, "Kalite istiyorsanız yaptığınız işe saygı duymak zorundasınız. Kalite biraz güven, biraz saygı, biraz işini layıkı ile yapmaktır. Kalitenin en önemli unsur insandır, fark yaratan insandır. Bu yüzden insan kaynaklarına önem vermeliyiz" şeklinde konuştu.

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş de eğitim ile ilgili TBMM'de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Maviş, Meclisteki temsilciniz olarak kursların hak ve hukukunu korumaya çalıştık bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Kurumsallaşmanın öneminin altını çizen Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ahmet Akça Biz birlikte çalışmayı ve birlikte karar almayı önemseyen bir kurumuz. Çözüm sektörün lideri ve yön veren markası. Kurslarımıza kurumsallaşmış bir yapı kazandırmak istiyoruz. Dershanecilik dönemindeki yapılan hataları tekrarlamadan; okula alternatif değil, okula yardımcı kurumlar olduğumuzu fark ettirmeliyiz" şeklinde konuştu.

Çözüm Kurslar Koordinatör Müdürü Ahmet Kadir Aktacir ise konuşmasında kursların büyüme ve kazanç arttırma yöntemlerine değindi.

Çözüm Akademi Okulları Koordinatör Müdürü Behçet Karabulut da kurslarda uygulanacak alternatif kurs programları hakkında bilgi verdi.

Toplantının öğleden sonraki aşamasında "SWOT Analizi Çalışması" gerçekleştirildi. SWOT Analizine katılan kurucular kurumları için fırsatlar, tehditler, güçlü yönler ve zayıf yönleri tespit ederek rapor haline getirdiler.

Toplantının ikinci gününde 2018-2019 eğitim dönemi ilgili önemli kararlar alındı, yeni dönem reklam konsepti sunumu yapıldı. Çözüm Yönetim Kurulu Başkanı Osman Öztürk kurucuların taleplerini ve sorularını cevaplandırdı. Öztürk, yeni dönem hazırlıkları ve yayınlar hakkında da bilgi verdi. Marka Patent belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi.

 

Haberler

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomVision.Com
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den
2018 YKS EA Türkiye 2.si Çözüm’den

2018 YKS sonuçlarına EA Puan türünde…

"Gelişim ve Kalite" Toplantısı Gerçekleşti

Çözüm Özel Öğretim Kursları ve Çözüm…

Facebook

 

İletişim

Alınteri Bulvarı No: 27 Ostim Yenimahalle / Ankara

info@cozumokullari.com

444 0 407