Formu Doldurun Avantajlı Kayıt Fırsatlarımız Hakkında Sizi Bilgilendirelim!

Çözüm'ü Seç Öne Geç!

Çözüm Kurs Merkezleri, 28 yıldır Türkiye'nin her yerinde Kurs hizmeti sunuyor! İşte ÇÖZÜM Kurs Merkezi ayrıcalıkları:

  • Türkiye'nin en iyi hazırlık kursları
  • Tecrübeli öğretmen kadrosu
  • Sınavlarda yüksek başarı
  • Öğrenci ve velilerimizi yalnız bırakmayan rehberlik servisi
  • Türkiye geneli değerlendirilen özenle hazırlanmış deneme sınavları ve yayın desteği

Kayıt İçin Geç Kalma Başarıyı İndirimli Yakala!

Tüm sınavlara hazırlık ve okulda başarı için Çözüm Kurs Merkezleri yanınızda.

pic

Okul Başarısına Destek

Öğrencilerin okul başarısını artırmaya yönelik kurs programları ile Çözüm’de öğrencinin sınav başarısı kadar okul başarısı da önemsenir.

pic

Sınavlara Hazırlık

Çözüm'e özgü Sınavlara Hazırlık Programları ve bol deneme sınavı uygulamaları ile rakiplerinizden bir adım öne geçin.

pic

27 Yıllık Tecrübe

Çözüm 27 yıllık Çözüm tecrübesi ile Matematik, Fen Bilgisi, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türkçe, Tarih gibi derslerde başarıyı yakalayın!

Sınavlarda Yüksek Yerleştirme Oranı

Çözüm bünyesinde sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz Türkiye dereceleri yaparak istedikleri okullara yerleşiyor.

Geleceğe İmzamızı Atıyoruz

Rehberlik servisimiz öğrencilerimiz sınavlara hazırlanırken her aşamada onlara yön vererek geleceklerine imza atıyor.

Özenle Hazırlanmış Yayın Desteği

Eğitim sektöründe 27 yıldır başarı ve birikimin adı olan Çözüm, bu tecrübesini özenle hazırladığı yayınlarına taşıyor.

pic

ÇÖZÜM'DE BAŞARI TESADÜFLERE BIRAKILMAZ

Eğitim-öğretim çalışmaları donanımlı ve ferah sınıflar ortamında sürdürülür. Zengin ve güncel ders araç gereçleriyle eğitim ve öğretim verilmektedir. Sınıflar oluşturulurken koşulsuz veli işbirliğinin sağlanması ve öğrenci başarısı hedeflenmiştir.

Çözüm’de tüm sınavlar; Türkiye genelinde değerlendirilir ve öğrencilerin sınav deneyimi kazanması, bilgi eksiklerini tespit etmesi ve zamanı doğru kullanma becerisi kazanması amaçlanır.

Öğrenciler, rehber öğretmenler tarafından planlanan bu çalışmada “derslere ayrılan” sınıflarda ders öğretmenleriyle bir araya gelerek bol bol soru çözer, öğrendiklerini pekiştirirler.

Ölçme ve değerlendirme çalışmaları, rehber öğretmenler ve bilgi işlem çalışanları ile birlikte yürütülür. Uygulanan sınavların ardından öğrencilerin genel başarısı ve ders başarısı hakkında bilgi edinmek, konu eksiklerini saptamak amacıyla sınav sonuç karneleri büyük bir titizlikle incelenir. İstatistiksel analizler yapılır.

Çözüm’de öğrencilerin uygun bir ortamda ders çalışmalarını, araştırma yapabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulan çalışma salonları bulunmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Çözüm Kursları 27 yılı aşan dershane deneyimi ile sınavlara hazırlık ve okula destek programları sunmaktadır. Dershane öneri oranı en yüksek Türkiye'nin en iyi kurs merkezi hizmeti ile tanışmak için acele edin. Avantajlı kayıt fırsatları ile daha uygun fiyatlarla kaydınızı yaptırabilir, çocuğunuzun tüm sınavlarda hayallerine ulaşmasına katkı sağlayabilirsiniz.
Kontrollü sosyal hayatın başlaması ile bizde Çözüm Kurs Merkezleri olarak gerkli tedbirlerimizi aldık. Sınıf konterjanlarımızı azalttık. Tüm olası gelişmeler karşısında acil durum planlarımızı oluşturduk.
Pandemi döneminde cozumegitim.tv ve canlı derslerle uzaktan eğitim vererek öğrencilerimizi hiç bir zaman yanlız bırakmadık. Yeni eğitim döneminde de uzaktan eğitim platformumuz devam edecek.
Öğrencilerimize Çözüm yayınları tarafından hazırlanan soru bankaları, akıllı tahtalara uyumlu konu anlatımlı setler ve yaprak testler veriyoruz. Öğrencilerimizin hem okul başarısını hemde sınav başarısını arttıran tam bir hazırlık programı sunuyoruz.
picture